Szkoła języka włoskiego PAROLE MIE

O mnie

Moje zainteresowanie językiem i kulturą włoską, którą poznawałam każdego dnia podczas 20 lat pobytu, jest moją pasją!

Otworzyłam PAROLE MIE - szkołę językową - ponieważ chcę dzielić się moimi zamiłowaniami i umiejętnościami. Jest ona rezultatem moich doświadczeń, przeżyć i inspiracji zdobytych podczas mieszkania w słonecznej Italii.

Moje cechy to profesjonalizm i zaangażowanie, które wkładam w każdy aspekt mojej działalności.


Cele

PAROLE MIE nie jest zwykłą szkołą językową...
Nauczę Cię mówić po włosku!

W pracy lektorskiej koncentruję się przede wszystkim na jakości i sposobie przekazywania wiedzy oraz na udziale studenta w procesie nauczania, rozwijaniu jego kreatywności i zainteresowań.

Celem jest skuteczne przyswojenie języka włoskiego, w sposób przyjemny i jak najlepiej dopasowany do oczekiwań i możliwości Klienta.

Innowacyjność moich usług charakteryzuje się indywidualnym podejściem do studenta oraz autorskim programem nauczania opartym na nowoczesnych rozwiązaniach dydaktycznych. Proponuję swoim klientom zajęcia prowadzone w języku włoskim interaktywne, multimedialne, przy użyciu Internetu, filmów, muzyki, itp., tak, aby nauka języka była przyjemnością. Ważne są dla mnie przede wszystkim jakość i precyzja wykonywanych usług oraz niepowtarzalność stosowanych metod i narzędzi. Posiadam atrakcyjne materiały dydaktyczne pochodzące z Włoch.Copyright© 2013 PAROLE MIE Ewa Wądołowska