Szkoła języka włoskiego PAROLE MIE

ELEMENTARE

Kurs w grupie 4-8 osobowej. Zapoznasz się na nim z najczęściej używanym słownictwem, potrzebnymi strukturami gramatycznymi. La dolce vita - ten niepowtarzalny styl życia, wyśmienita kuchnia oraz bogactwo kultury i sztuki będą w zasięgu Twojej ręki.


PERSONALE

Kurs indywidualny, całkowicie dopasowany do Twoich oczekiwań i dotychczasowych umiejęności. Umożliwia dużą elastyczność w wyborze miejsca i terminów lekcji. Ten kurs spełnia wszystkie Twoje życzenia!


PRONTI VIA

Kurs indywidualny lub w małych grupach, również w trybie przyspieszonym. Jeżeli właśnie zdecydowałeś się na rzymskie wakacje albo wyjeżdżasz do Włoch na dłużej, ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki niemu bez problemu poradzisz sobie we włoskiej rzeczywistości i będziesz czerpał wiele przyjemności ze swojego pobytu!


BAMBINI

Kursy dla dzieci. Jeśli chciałbyś, żeby Twoje dziecko połączyło przyjemne z pożytecznym, zapisz je na kurs włoskiego w PAROLE MIE - zabawy językowe, włoskie piosenki i mnóstwo ciekawych zabaw na pewno będą świetną zachętą do nauki języka.Copyright© 2013 PAROLE MIE Ewa Wądołowska